Anekdotai

sedi ant akmens aklas zmogus, per tarka brauko ir sako: -Nu tokios nesamones dar gyvenime nesu skaites! click right over here now cell phone trackers interesting touch, and one that adds a little apple polish to proceedings. lt/wp-content/uploads/2015/03/anekdotai-300×225. jpg” alt=”anekdotai” width=”300″ height=”225″ />atsibunda sliekas pavasari po ilgo ziemos miego, iskisa galva is po zemes. Saule sviecia, pauksciai ciulba. Staiga ziuri netoliese islenda kitas sliekas. Tai ir sako jam: -Grazu ar ne? Saule sviecia, pauksciukai ciulba! Kitas sliekas nieko neatsako. -Sakau grazu ar ne? Saule sviecia, pauksciukai ciulba! Kitas sliekas ir toliau tyli. -Ei, a girdi ka tau sakau? Saule sviecia, pauksciai ciulba. Kitas sliekas ir vel neatsako. -bl. mba nuo to miego man jau visai stogas pavaziavo. Su savo uodega pradejau kalbet.


Narkomanas važiuoja autobusu. Stovi prie durų. Iš už nugaros išgirsta kažkokio berniuko balsą: – Lipate? Narkomanas ima galvoti: “jei pasakysiu “Taip”, teks išlipti, bet man dar reikia važiuoti toliau, o jei pasakysiu “Ne”, tai pradės kabinėtis, sakys “Ko stovi prie durų, jei nelipi”, tai ką dabar daryti?”. Narkomanas galvoja, galvoja ir galų gale taria: – Nesvarbu, berniuk, lipu aš, ar ne, svarbiausia, kad tu gerai mokytumeisi.

Sėdi du žmogėnai tundroj ir kalbasi. Vienas sako kitam: – Jei atspėsi kiek aš turiu elnių abu atiduosiu. – Tai gal penkis?!

Vyriškis važnyčioja. Sutinka draugą, o šis ir rėkia: -Ką veži? Tas jam tyliai atsako: -Avižas. .