LG flex 2 kaina, parametrai išleidimas

Neseniai vykusioje parodoje CES 2015 LG pranešė apie , „G Flex 2“ kainą ir pardavimų pradžios laiką, taip pat kuriose šalyse jis debiutuos pirmiausiai.

Jei Iphone 6 išsilenkia dėl didesnio spustelėjimo, tai šis bus išlenktas jau pirkimo stadijoje. Jo įstrižainė yra 5,5 colių, raiška – 1920 × 1080 pikselių („Full HD“). Skydelis yra pagamintas pagal technologiją „P-OLED“ (Plastic OLED). Galinis išmaniojo telefono dangtelis turi „savaime gyjančio“ korpuso savybių. Taigi bus atsparesnis nuo smūgių nei jo pirmtakai.

Naujiena taip pat turi 32 GB vidinės atminties modulį, pagrindinę 13 megapikselių kamerą su lazeriniu automatiniu fokusavimu ir vaizdo stabilizavimo sistema „OIS“, priekinį fotoaparatą su 2.1 megapikselių jutikliu, bevielio ryšio „Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac“ ir „Bluetooth Smart Ready (Apt-X) 4.1“ adapterius ir GPS imtuvą. Maitinimą suteikia 3000 mAh talpos akumuliatorius.

„G FLEX 2“ yra vienas iš pirmųjų, kuris  yra pagamintas su procesoriumi „Qualcomm Snapdragon 810“. Telefonai tobulėja ir netolimoje ateityje bus tokie pat galingi kaip nešiojamieji kompiuteriai  Šį lustą sudaro keturi galingi 64 bitų „ARM Cortex-A57“ ir keturi energiją taupantys „Cortex-A53“ branduoliai viso 8 branduoliai. Integruotas grafikos valdiklis „Adreno 430“ palaiko 4k raišką ir turi LTE modemą. Operatyvinės atminties yra 2 gigabaitai. Operacinė sistema „Android 5.0 Lollipop“. Pirminė telefono kainas bus apie 740 JAV dolerių. Pardavinėjamas bus nuo sausio pabaigos Kinijoje ir JAV.

Kokia jūsų nuomonė? Ar norėtumėte tokio išlenkto telefono?

šaltinis: Technologijos.lt

 

Do you think the media can influence http://domyhomework.guru people positively